Bij Paree staat duurzaamheid hoog in het vaandel.
Sinds 2023 zijn Paree én InTec gecertificeerd voor de CO2 prestatieladder.
Al sinds 2009 wordt jaarlijks een CO2-footprint opgesteld middels de milieubarometer. In 2015 is het certificaat milieubarometerbedrijf behaald. Sinds die tijd wordt dan ook ieder jaar een milieubesparingsplan gemaakt.
Sinds 2023 zijn Paree B.V. en InTec ook gecertificeerd voor de CO2-Prestatieladder(trede 3). De CO2-Prestatieladder is een instrument om bedrijven te stimuleren tot CO2 bewust handelen in de eigen bedrijfsvoering en bij de uitvoering van projecten.
Het beleid van de afgelopen jaren heeft ertoe geleid dat de CO2-uitstoot per omzet in 2024 met meer dan 55% is gedaald t.o.v. 2009. Het hoofddoel is om de jaren 2023-2025 nog eens 10% reductie te realiseren.
Welke actie zijn/worden ondernomen?
- Er liggen 292 zonnepanelen op onze daken;
- Optimaliseren en moderniseren klimaatinstallatie bedrijfspand;
- Wagenpark aanpassingen. Auto’s vervangen voor elektrische auto’s;
- Bandenspanning checken en gebruik energiezuinige banden;
- Vervangen verlichting voor energiezuinige verlichting;
- Actief energie-management kantoren;
- Zakelijke deelauto (indien mogelijk hybride of elektrisch) inzetten voor zakelijke reizen personeel zonder auto van de zaak.
Lees meer over ons beleid en doelstellingen op de volgende pagina: https://www.paree.nl/maatschappelijk-verantwoord-ondernemen/